Strona główna O Rotary O klubie Członkowie Zarząd Kontakt

 

WALENTYNKI

14.02.2019

14 lutego 2019 roku odbyła się w restauracji "Feniks" nasza najważniejsza impreza – Walentynki.
Nasz Prezydent, Max Dudhia, zdecydował, że będzie to impreza integracyjna dla krakowskich klubów Rotary. Integrowaliśmy się poprzez wspólne śpiewanie. Okazało się, że wśród Rotarian jest wiele osób utalentowanych muzycznie i artystycznie.

Kluby wystawiły swoich przedstawicieli do konkursu, a każdy z występów był zaskakujący, porywający salę do zabawy, wyjątkowy.
Jury, w składzie: Joanna Horodyńska, dziennikarka; Renata Świerczyńska, piosenkaraka; Marian Mędrala, leader zespołu Blue Transfer i Max Dudhia, Prezydent RC Kraków Centrum, przyznało pierwszą nagrodę wraz z Pucharem Prezydenta RC Kraków Centrum reprezentacji klubu RC Kraków Zamek Niepołomice za piosenkę Kory „Krakowski spleen”.

Gościom bardzo podobał się też występ naszego Prezydenta, który pięknym głosem, profesjonalnie zaśpiewał kilka utworów. Wzajemna sympatia, dobra zabawa przy muzyce zespołu Blue Tranfer, ekscytacja śpiewem, unikalna atmosfera restauracji "Feniks" spowodowały, że to wydarzenie na długo pozostanie w naszej pamięci.

 
www.punkt6.pl