Strona główna O Rotary O klubie Członkowie Zarząd Kontakt

 

PRZYJĘCIE NOWEGO CZŁONKA KLUBU - Witamy Maxa Dudhia

15.02.2017


Wspólne zdjęcie pamiątkowe - goście z Warszawy i Rotarianie z krakowskich klubów


Oto kilka informacji na temat nowego kolegi w Klubie.

Max Dudhia

Urodzony: 30.08.1959

Max ukonczył Uniwersytet w Houston specjalność Ksiegowość i Finanse. Z Krakowem związany jest od 2000 roku gdzie pracuje w branży nieruchomości. Obecnie na stanowisku CEO w MRE Partners – spółce specjalizującej sie zarządzaniem aktywami i inwestycjami w nieruchomości. Z Klubem Rotary w Londynie od blisko 30 lat związany jest jego Ojciec piastując kolejno stanowiska Wice Przewodniczącego Rickmansworth Rotary oraz dwukrotnie Przewodniczącego Rotary Westminster West.

Z członkostwem w organizacji Rotary Max łączy potrzebę służby społecznej i pomocy oraz szerzenia tej świadomości w kręgach biznesowych.


Max Dudhia - nowy kolega w RC Kraków Centrum i Prezydent RC Kraków Centrum Julita Zaczyńska-Janeczko, pamiątkowe zdjęcie przyjęcia do Klubu
WYKŁAD PATRYCJI ZAŁUG


Tego wieczoru mieliśmy również okazję wysłuchać wykładu Guest Speakera - Patrycji Załug, o ciekawym temacie:
"Nie oceniaj. Doceniaj. Czyli co możesz zrobić, aby Twoi bliscy i współpracownicy czuli się pewni siebie."
PATRYCJA ZAŁUG - pierwsza w Polsce dyplomowana trenerka specjalizująca się w temacie kobiecej pewności siebie. Absolwentka studiów trenerskich w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej i Laboratorium Psychoedukacji oraz Szkoły Coachów Grupy Trop i Uniwersytetu Marii Skłodowskiej Curie na wydziale prawa. Przez ostatnie 7 lat pomogła ponad 2000 kobiet wzmocnić się, uwierzyć w siebie i poczuć się pewnie, w życiu i w biznesie. Współwłaścicielka Akademii Kobiet Sukcesu oraz Szkoły Liderek, interdyscyplinarnego studium przedsiębiorczości dla kobiet. Autorka dwóch książek, w tym najnowszej, wydanej nakładem wydawnictwa Edipresse, zatytułowanej "Codziennie Pewna Siebie", dostępnej w księgarniach w całej Polsce.

Jako ekspertka wypowiadała się m. in. dla Polskiego Radia, Radia Chili Zet, Pracuj.pl, Polsat News, Magazynu Coaching, Magazynu Vita, Poradnika Domowego, Olivii. Prowadzi autorską audycję na antenie Radia Kolor.


 
www.punkt6.pl