Strona główna O Rotary O klubie Członkowie Zarząd Kontakt

 

MIKOŁAJKOWA ZABAWA

05.09.2019

W czwartkowy wieczór 5 grudnia 2019 nasz Klub Rotary Kraków Centrum zorganizował wyjątkową zabawę - Mikołajki.

Celem spotkania była, tak jak i w roku poprzednim podczas zabawy WALENTYNKOWEJ, integracja środowiska Rotarian, na której to bardzo zależy wszystkim członkom naszego Klubu, na czele z naszą Prezydent.

Drugą, równie ważną sprawą, było pozyskanie środków na realizację ogrodu sensorycznego /integracyjnego placu zabaw/ dla Małopolskiego Centrum Rehabilitacji Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. św Ludwika w Krakowie zlokalizowanego w miejscowości Radziszów.

Mamy nadzieję, że pierwszy z celów udało się zrealizować, widząc jak wspaniale bawili się nie tylko nasi przyjaciele z krakowskich klubów, ale także z klubów z Jarosławia, Katowic i Oświęcimia. Z pewnością konkurs karaoke pokazał, że umiemy nie tylko wspaniale śpiewać, ale przy tym dobrze się bawić. Konkurs wygrały i Puchar Prezydenta RC Kraków Centrum zdobyły nasze koleżanki z klubu z Oświęcimia. Wszystkim wokalnym poczynaniom towarzyszył zespół Blue Transfer, a także sprawił, że tańcom i hulankom na parkiecie nie było końca.

Również, drugi z celów dzięki naszym sponsorom i grze fantowej, został w pełni zrealizowany. Charytatywna aukcja trzech obrazów wybitnych krakowskich artystów - prof. Adama Wsiołkowskiego, dra hab. Marcina Kowalika i dra Dariusza Milczarka, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, a z dużym poczuciem humoru poprowadził ją znany satyryk Krzysztof Piasecki.

Podczas tego wieczoru był jeszcze jeden ważny moment, członkami naszego Klubu zostali Małgorzata Łabędź, Justyna Pacuła, Ewa Popławska i Bogdan Nowak, a honorowym członkiem został prof. Adam Wsiołkowski, który od wielu lat wspierał nasze przedsięwzięcia.

Obrazy, które podarowali na aukcję: prof. Adam Wsiołkowski, dr hab. Marcin Kowalik i dr Dariusz Milczarek

Nasi mili goście - Nina Modelska-Zielonka i Wiesiu Adamczyk, Asystent Gubernatora, oboje z RC Kraków Zamek Niepołomice


Zespół Blue Transfer


Nowi członkowie naszego Klubu - Bogdan Nowak i Małgosia Łabędź


Puchary


Krzysztof Piasecki podczas licytacji obrazów


Członkowie klubu RC Kraków Centrum uczestniczący w karaoke, od lewej: Ewa Popławska, Max Dudhia, córka Ewy Popławskiej (jeszcze nie członkini),
z tyłu za nią: Justyna Pacuła; Basia Orczyk, Joanna Menżyńska-Wąsik, Grażyna Kornicka, Małgosia Łabędź, Basia Kluczewska,
Halina Kasprzyk i Dorota WęglowskaCzłonkowie klubu RC Oświęcim podczas karaoke


Członkowie klubu RC Jarosław


Członkowie klubu RC Katowice


Członkowie klubu RC Kraków Zamek Niepołomice


Krzysztof Piasecki ogłasza werdykt jury, a Pani Prezydent Dorota Węglowska rozdaje puchary.


Pamiątkowe zdjęcie laureatów konkursu 
www.punkt6.pl